Zastosowanie nici PDO w liftingu tkanek miękkich twarzy i ciała oraz biorewitalizacji skóry
Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie grupy minimu 6 uczestników.
Koszt szkolenia to 4500 zł. Cena obejmuje koszt: prowadzenia zajęć, materiałów szkoleniowych, sprzętu i preparatów do wykonania zabiegu przewidzianego programem.
Opłata nie obejmuje kosztów noclegu i dojazdu uczestników. W trakcie zajęć zapewnione są przerwy kawowe oraz lunch.
Zalecamy aby uczestnicy kursu przyjechali ze swoimi modelami, prosimy o wcześniejsze poinformowanie o takim przypadku, celem konsultacji wyboru modelki / modela.
W przypadku zebrania wymaganej grupy zaintersowanych, zostanie z Państwem ustalony pierwszy możliwy termin przeprowadzenia szkolenia.
Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@fundacja-medyczna.pl , lub telefon do koordyntora projektu p. Dariusza Szplit, na numer + 48 608 609 990.